TOURTEC'2013

Jelenia Góra, 10-11.05.2013

Targi TOURTEC organizowane są przez Wydział Promocji, Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze.


Jak corocznie dokładamy wszelkich starań, aby dwa targowe dni wypełnione były atrakcjami, a Wystawcy mieli możliwość nawiązywania ciekawych kontaktów.W związku ujęciem targów w Projekcie unijnym stworzona zostanie możliwość do jeszcze szerszej prezentacji możliwości wypoczynku na obszarze Karkonoszy i Łużyc Górnych. Będzie to doskonałą okazją dla Wystawców do zaprezentowania własnych ofert dla szerszego kręgu odbiorców.

 

Udział w targach jest bezpłatny!

 

Oferta noclegów dla Wystawców.

.

Organizator

58-500 Jelenia Góra
ul. Kochanowskiego 10
+48 75 647 31 47
fax 75 647 31 46

Targi TOURTEC organizowane są Wydział Promocji Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze


Nasze motto...
Dokładamy wszelkich starań, aby impreza została doskonale przygotowana, a Wystawcy mieli okazję do najefektywniejszego przedstawienia swoich ofert oraz nawiązania nowych kontaktów, aby Targi były miejscem spotkań i wymiany poglądów osób z branży turystycznej i był jednocześnie miejscem oraz okazją do poznania przebogatych tradycji Karkonoszy. Jest nam niezmiernie miło, że tak wiele firm i instytucji z Polski, Czech i Niemiec odpowiada na nasze zaproszenie. Życzymy udanych prezentacji, poznania tradycji kultywowanych w Karkonoszach dzięki pasji wspaniałych osób oraz zawierania atrakcyjnych kontraktów..

Ważne informacje

 


Projekt realizowany jest ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: Inwestujemy w waszą przyszłość w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013

 

Biuletyn informacyjny.

 

Warunkiem uczestnictwa w targach jest :

- dostarczenie do Biura Targów wypełnionego formularza KARTA ZGŁOSZENIA - PL, CZ, DE

- otrzymanie przez organizatora potwierdzenia udziału...

więcej w Regulaminie

 

Zgłoszenia Wystawców 2013

Lista Wystawców Tourtec'2012

Plan rozmieszczenia stoisk - od ul. Konopnickiej

Plan rozmieszczenia stoiska - od ul. Jasnej

Legenda

Program Targów

Tourtec'2013

Targi TOURTEC realizowane były w ramach projektu "Karkonosze i Łużyce Górne - aktywnie przez cztery pory roku" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: Inwestujemy w waszą przyszłość i dzięki temu wystawcy otrzymali bezpłatne stoiska targowe.

  Po raz pierwszy promowana była także Marka Karkonosze - przedsięwzięcie marketingowe promujące region. Dla zwiedzających i samych wystawców przygotowano dziesiątki atrakcji: występy zespołów artystycznych, pokazy, prezentacje, konkursy i przeloty szybowcem nad Kotliną Jeleniogórską oraz seminarium z wieczorem karkonoskim w „Dworze Liczyrzepy” w Karpaczu.

Targową ofertę poszerzono o Ogólnopolską Giełdę Wydawnictw i Prasy Turystycznej, którą zorganizowano po raz drugi.

 Patronat na jubileuszowymi targami objęli: Minister Sportu i Turystyki, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, prezesi Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej i Dolnośląskiej Izby Turystycznej oraz Prezydent miasta Jeleniej Góry.

Bogatą ofertę wypoczynku prezentowali wystawcy z Polski, Czech, Słowacji i Niemiec a także z... Ekwadoru. Oferty ciekawe były zarówno dla organizatorów turystyki jak i samych mieszkańców regionu jeleniogórskiego i licznie odwiedzających nas turystów.

Wielką popularnością i zainteresowaniem cieszyły się oferty produktów regionalnych - wystawcy z Czech prezentowali wyroby ze szkła, a wystawcy z Polski - regionalne smaki.

Dziękujemy wszystkim Wystawcom za udział w targach, Wasze oferty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych targach, które tradycyjnie odbędą się w drugi weekend maja.

Dziękujemy i do zobaczenia :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów.

.

 

Patronat Honorowy

Patronaty

   


 

Patronat medialny